Deluxe Apartment In Downtown With Parking!
Τοποθετημένο στην περιοχή Protective Town of San Miguel της πόλης Σαν Μιγκέλ ντε Αγιέντε, το διαμέρισμα Deluxe Apartment In Downtown With Parking! απέχει 90 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Queretaro. Τα δωμάτια σ' αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνει καναπέ, γραφείο εργασίας και παροχές τσάι/καφέ, καθώς και κουζίνα.
Το κατάλυμα είναι 1 χλμ. μακριά από Κέντρο Τέχνης Fabrica La Aurora και περίπου 2 χλμ. μακριά από Βοτανικός Κήπος El Charco del Ingenio. Το διαμέρισμα βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια μακριά από το κέντρο της πόλης Σαν Μιγκέλ ντε Αγιέντε. Το Sabores De Frida προσφέρει μεξικάνικη κουζίνα και βρίσκεται 400 μέτρα μακριά.
Το Deluxe Apartment In Downtown With Parking! περιλαμβάνει 2 υπνοδωμάτια. Οι επισκέπτες θα εκτιμήσουν 2 μπάνια εξοπλισμένα με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Temple of San Juan de Dios230 χλμ.
- Public library276 χλμ.
- Θέατρο Angela Peralta155 χλμ.
- Raiz Lucida260 χλμ.
- Elite Photo & Gallery219 χλμ.
- Πολιτιστικό Κέντρο El Nigromante Ignacio Ramirez139 χλμ.
- Exim Accesorios Decorativos246 χλμ.
- Λέσχη Γκολφ Μαλανκίν243 χλμ.
- Las Monjas Temple166 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Queretaro88 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Deluxe Apartment In Downtown With Parking!;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Deluxe Apartment In Downtown With Parking! στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Deluxe Apartment In Downtown With Parking!;
Η τιμή κράτησης στο το Deluxe Apartment In Downtown With Parking! αποτελεί 162$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Deluxe Apartment In Downtown With Parking!;
Οι επισκέπτες του το Deluxe Apartment In Downtown With Parking! μπορούν να φέρουν κατοικίδια.